TVOY. sirup Winter Edition #2

Jeseň a zima. Čas krásnych farieb, rozmanitých korenistých vôni a jedinečnej pokojnej atmosféry. S príchodom tohto obdobia je potrebné seba i Vašu prevádzku naladiť na vlnu tých pravých punčov, horúcich drinkov, domácich čajov a ďalších elixírov, ktoré Vám i Vašim hosťom pohladia dušu. Sirupy na zimu TVOY. určite obohatia vašu zimnú ponuku.

Preto prichádzame so špeciálnou radou sirupov na zimu  inšpirovaných práve obdobím jesene a zimy. Aróma korenia, chuť jesenného ovocia, sušené bylinky, prémiové čaje a kombinácie, ktoré obohatia každý punč či varené víno. Tradičné sirupy inšpirované súčasnosťou a novodobými trendami. Vyrobené z lásky a vášne pre barové remeslo a chuti priniesť niečo nové. Niečo originálne, súčasné, využiteľné, ľahko mixovateľné, chutné, ale hlavne zdravé a v neobyčajných chuťových variáciách.

Zimná edícia sa je založená na piatich príchutiach, ktoré su inšpirované obdobím zimy. Vsadili sme na sezónne ovocie, voňavé koreniny, prémiové sypané čaje a sušené bylinky. Kombinácie, ktoré spolu jednoducho „hrajú“ a ktoré sme svedomito kombinovali pre ten najlepší výsledok.

 

TVOY. sirup

 

Zimná edícia sirupov TVOY. sa skladá z týchto príchutí:

 

KORENISTÝ MIX

 

Čerstvo opečená zmes korenín v kombinácii s jemnou chuťou jazmínu, dotykom vanilky a citrusov. To je naša variácia na sirup, ktorý je vynikajúcim základom pre  varené vínko, rôzne druhy punčov či grogov. Obsahuje presne vyváženú kombináciu korenín, pre dokonalú chuť vareného vína. Len pridáte, zohrejete a podávate.

TVOY. korenistý mix

 

VIŠŇA x IBIŠTEK

Hit z minulého roka, ostal súčasťou aj tohtročnej zimnej edície. Táto hrejivá kombinácia je ako stvorená pre obdobie zimných mesiacov. Prenikavá chuť višní v kombinácii s kvetmi ibišteka vás určite zahreje navonok i na duši. Sirup, ktorým obohatíte každý ovocný punč, domáci ovocný čaj či dokonca aj varené víno. Jeho všetranné využitie a ovocná chuť je zárukou, že tento sirup by nemal chýbať ani na vašom pulte.

 

TVOY. višňa ibištek

 

PUMPKIN SPICED

Jeseň nám okrem krásnej prírody ponúka aj iné krásy a to v podobe typických tuzemských plodov. Jedným z takých je bezpochyby chuť tekvice. V tomto sirupe kombinujeme chuť domáceho pyré z tekvice so zmesou čerstvo opečeného korenia. Pripravte si dokonalé Pumpkin Spiced Latté, cappuccino či Pumpkin Sour.

 

TVOY. sirup

 

ŠKORICA x JABLKO

Ingrediencie, ktoré sú v zimnom období asi každému známe. My sme ich skombinovali do sirupu, ktorý krásne doplní každý rumový punč, domáci jablkovo-škoricový čaj či obohatí chuť horúcej čokolády. Sirup, ktorý vás chuťo vráti do detských čias a navodí atmosféru, ako pri prípravej pravej domácej štrúdle.

 

TVOY. škorica jablko

 

MASALA CHAI

Zmyselná a výrazna chuť korenia. Špeciálnu zmes korenia, kombinujeme s čajom Masala pre jedinečnú chuť, ktorá je ako stvorená pre zimné obodbie. Výsledkom je korenistý sirup, ktorý je vhodný do obľúbených kávičiek či Chai Latté.

 

 

TVOY. sirup

TVOY. sirup

TVOY. sirup

TVOY. sirup

Všetky sirupy si možete objednať aj z pohodlia domova na nasledujúcom odkaze: https://tvoy.sk/obchod/

 

 

#somtvoy #tvoysirup #urban #nature

Lukáš Vrábeľ

Barcode Collective a TVOY.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
TVOY. sirup