Lukáš Vrábeľ a Filip Navrátil. 

Dvaja kolegovia, kamaráti no hlavne ľudia, ktorí svoj život zasvätili barovému remeslu. Zakladatelia platformy Barcode Collective – modernej formy barového vzdelávania, poradenstva a cateringu na Slovensku, ktorí majú viac ako 12 ročné skúsenosti spoza profesionálneho baru doma i zo zahraničia.

„Povedali sme si, že prišiel čas nenechať svoje skúsenosti iba pre seba, ale šíriť ich ďalej. Priniesť kvalitu do viacerých barov a prispieť tak k ďalšiemu rozvoju gastronómie.“

Sirupy TVOY.  sú našou vášňou. Sú odzrkadlením dlhoročných skúseností do jedného unikátneho produktu. Vznikli z vášne pre tradičné sirupy, z lásky pre barové remeslo a chuti priniesť niečo nové. Niečo originálne, súčasne, využiteľné, ľahko mixovateľné, chutné, ale hlavne zdravé a v neobyčajných chuťových variáciách. Inšpirované rokmi skúsenosťami za barom a presvedčením tým, čo za barom skutočne potrebujeme. 

Príbehov sirupov „od babičky“ nájdete plné špajze. Súčasný svet si pýta produkt, ktorý sa mu prispôsobí, produkt, ktorý s ním udrží krok.  Produkt so súčasnými variáciami chutí, so zmyslom pre vyváženosť a rôznorodosť.  Na  druhej strane však stále domáci, pripravený z čerstvých surovín a s využitím postupov, ktoré naozaj fungujú. Presne takéto sú sirupy  TVOY. 

Lokálne , ručne vyrábané sirupy bez konzervačných látok, ktoré držia krok so súčasnými trendami.

#tvoysirup #somtvoy #urban #nature          

KTO SÚ NAŠI GUARANTEES?

Mgr. Lukáš Vrábeľ

                                                  

V gastronómii sa pohybuje od roku 2005. Po vyštudovaní vysokej školy marketingu a medzinárodného obchodu pôsobil ako hlavný barman a barchef v najznámejších baroch na východnom Slovensku. V Humennom, Prešove a Košiciach, kde pôsobí dodnes.
Patrí medzi nadšencov moderných cocktailov, zakladá si na precíznych technikách a zmysle pre detail.
Je národným víťazom viacerých prestížnych súťaží Absolute Invite 2014, Havana Masterclass 2016 a národným víťazom najprestížnejšej barovej súťaže Diageo World Class 2017.
Svoje profesionálne skúsenosti zbieral vo Švédsku, Anglicku, Cypre, Bulharsku, ale aj na Kube či v Mexiku.

Životné motto:

„ Čokoľvek robíš, rob naplno so srdcom a najlepšie ako vieš.“

Filip Navrátil

Meno, ktoré je na slovenskej, ale aj zahraničnej barovej scéne dobre známe. Za profesionálnym barom pôsobí od roku 2009 a za ten čas bol pri viacerých významných projektoch v rámci celého Slovenska. Z rodných Košíc sa postupne prepracoval do hlavného mesta, kde bol pri zrode konceptu Fach a posledné obdobie pôsobil ako bar manažér v prestížnom podniku Antique American Bar.
Filip je víťazom národného kola najprestížnejšej barovej súťaže Diageo World Class 2015 a ambasádorom Whisky Diageo Reserve Brands na Slovensku, vášnivým zberateľom barového náradia a unikátnych fliaš alkoholu 
Životné motto:

„ 100 ľudí, 100 chutí, 100 názorov. Nepresviedčaj, INŠPIRUJ! “