Lukáš Vrábeľ a Filip Navrátil. 

Dvaja kolegovia, kamaráti no hlavne ľudia, ktorí svoj život zasvätili barovému remeslu. Zakladatelia platformy Barcode Collective – modernej formy barového vzdelávania, poradenstva a cateringu na Slovensku, ktorí majú viac ako 12 ročné skúsenosti spoza profesionálneho baru doma i zo zahraničia.

“Povedali sme si, že prišiel čas nenechať svoje skúsenosti iba pre seba, ale šíriť ich ďalej. Priniesť kvalitu do viacerých barov a prispieť tak k ďalšiemu rozvoju gastronómie.”

Sirupy TVOY.  sú našou vášňou. Sú odzrkadlením dlhoročných skúseností do jedného unikátneho produktu. Vznikli z vášne pre tradičné sirupy, z lásky pre barové remeslo a chuti priniesť niečo nové. Niečo originálne, súčasne, využiteľné, ľahko mixovateľné, chutné, ale hlavne zdravé a v neobyčajných chuťových variáciách. Inšpirované rokmi skúsenosťami za barom a presvedčením tým, čo za barom skutočne potrebujeme. 

Príbehov sirupov „od babičky“ nájdete plné špajze. Súčasný svet si pýta produkt, ktorý sa mu prispôsobí, produkt, ktorý s ním udrží krok.  Produkt so súčasnými variáciami chutí, so zmyslom pre vyváženosť a rôznorodosť.  Na  druhej strane však stále domáci, pripravený z čerstvých surovín a s využitím postupov, ktoré naozaj fungujú. Presne takéto sú sirupy  TVOY. 

Lokálne sirupy bez konzervačných látok, ktoré držia krok so súčasnými trendami.

#tvoysirup #somtvoy #urban #nature