TVOY.e LETNÉ ŠPECIÁLY #2

      Čo pre vás znamená leto? Verime, že pre mnohých z vás je to obdobie, kedy znova „ožijete“. Po dlhých mesiacoch zimy, môžme znova načerpať energiu zo slnečných lúčov, oddýchnuť si pri vode či stretnúť rodinu a známych pri obľúbených grilovačkách.

     Pre nás je to obdobie, kedy taktiež znova „ožijeme“. Aj keď to vyzerá trošku inak. Teplo, čerstvé bylinky, množstvo šťavnatého ovocia, terasy, cocktaily, drinky, limonády. Sme veľmi radi, že čoraz častejšie prevádzky a domácnosti vyhľadávajú na toto obdobie lokálne, kvalitné produkty bez konzervačných látok. Presné takéto sú sirupy TVOY.

     Neboli by sme to my, ak by sme pred novou sezónou neprišli s niečím novým. Máme pre sebou ďalšiu, tentokrát letnú sezónu. Úprimne priznávame, že toto obdobie patrí medzi naše najobľúbenejšie v roku. Prečo? Z viacerých dôvodov. Skúste si predstaviť: Slnko, telo, čerstvé ovocie, pohoda, letné chvíle na terasách, dobrý drink v ruke, priatelia, letná atmosféra. Presne to sú tie dôvody, kedy sa snažíme tieto chvíle umocniť ešte viac a pripraviť našim partnerským prevádzkam nové príchute, ktorými prekvapia svojich hostí.

     Aj toto leto sme prestavili trojicu úplne nových sirupov na leto, ktoré majú jedno spoločné. Sú inšpirované letom, čerstvým ovocím,  po pridaní ktorých do drinku či limonády zažijete ovocnú explóziu chutí. V nasledujúcich riadkoch, by sme Vám tieto sirupy chceli opísať.

Priatelia, toto sú Letné špeciály od TVOY. sirup Pure Taste w/ Story.

 

KIWI X LIMETA

Leto a kiwi sa jednoznačne kamarátia. V tejto verzii sme spojili chuť kiwi a štavy z limetiek. Pre sirup, ktorý je krásne mixovateľný s takmer každou surovinou. Ideálny do limonád, ovocných džbánov, ale aj ľahkých letných cocktailov.

TVOY. sirup

ORANGE SPRITZ

Kto by nemal rád chuť Aperol Spritz. Pre mnohých z nás je práve táto chuť odzrkadlením leta. Presne to nás inšpirovalo pri tvorbe sirupu, kde spájame chuťe červených pomarančov, grepov, bylín a korenia v špeciálnom pomere. Výsledkom je sirup, ktorý je krásne horko-citrusový a pripravený pre použitie na leto. Ideálny na prípravu nealko Spritz, ale aj ovocných limonád

 

ŽLTÝ MELÓN X LIČI

Letné spojenie plnej ovocnej chute. Nezvyčajná kombinácia, ktorá spolu zaručene hrá. Spojili sme pyré zo žltého melóna s exotickou chuťou liči a kamikou. Výsledkom je letný sirup, z ktorého zaručene pripravíte úžasnú limonádu či cocktail.

 

Všetky produkty sirupov TVOY. nájdete na šej webovej stránke https://tvoy.sk/obchod/ . Taktiež inšpirácie, ako sirupy používať si viete pozriet v našej sekcii inšpirácie https://tvoy.sk/inspiracie/.

TVOY. sirup

TVOY. sirup

Nech je pre vás leto minimálne tak príjemné, ako pre nás.

Krásne leto prajú sirupy TVOY. #prudkoovocnesirupy

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
TVOY. sirup