10 dôvodov prečo sa rozhodnúť

Počasie je už o poznanie slnečnejšie a to je znamením, že leto sa blíži. Teplé počasie, pozitívna energia, prechádzky mestom a pohoda na terasách vašich obľúbených podnikoch s dobrým drinkom v ruke. Pre nás, ako výrobcov poctivých a kvalitných sirupov je to obdobie, kedy sa snažíme prostredníctvom našich produktov priniesť kvalitu a kreativitu všade tam, kde milujú dobré drinky 🙂

Prostredníctvom sirupov   TVOY. sa snažíme robiť veci inak.  Kvalitne, moderne, súčasne. Koniec koncov je to aj naším hlavným znakom od začiatku. Kvalitné sirupy pre prevádzku a domácnosť.  Tak, aby naše partnerské prevádzky mali nie len kvalitný produkt, ale aj služby, ktoré nie sú bežné a ktoré im pomôžu pozdvihnúť kvalitu pre ich hostí.

V čom sú sirupy TVOY. iné a prečo by mali byť neoddeliteľnou súčasťou aj TVOY.ej prevádzky či domácnosti? Tu je našich 10 dôvodov prečo by ste mali siahnuť po sirupoch TVOY.

 1. Výhradne ručná výroba

Každá fľaša sirupu je výsledkom ručnej práce. Od prebratia objednávky, prezretia kvality ovocia a iných surovín, lúpania, odšťavenia, pasírovania, prípravy vlastných ovocných pyré,  mixovania, cez miešanie až po plnenie. Aj preto máme k naším produktom taký vzťah, lebo vieme, že každá fľaša je originálom na ktorom sme si dali naozaj záležať.

 

 1. Plná  ovocná chuť

Nič nenahradí chuť čerstvého ovocia a byliniek. Žiadne arómy či zvýrazňovače chutí. Sme si toho vedomí a presvečení, že kvalitný produkt musí byť vyrabaný poctivo. Aj preto má každá naša fľaša vyšší podiel ovocia. Plná ovocná chuť v každej fľaši je zárukou, že TVOY.a limonáda či cocktail chutí naozaj jedinečne.

 

 1. Moderný súčasný produkt

Vnímame súčasné trendy a snažíme sa ich transformovať do nášho dizajnu a koncepcie, ktorej sa držíme. Aj preto neustále pracujeme na našom dizajne, komunikačných kanáloch, sezónnych receptároch či webe. Všetko s cieľom byť k vám ešte bližšie a posúvať naše produkty tak, aby ste mali záruku, že na policiach vo vašej prevádzke máte kvalitný a trendy produkt.

 

 1. Kvalitné suroviny

Ovocie, bylinky, koreniny, káva a v niektorých prípadoch dokonca aj zelenina. To všetko je na začiatku cesty sirupov TVOY. Kvalita je pre nás základ. Aj preto neustále komunikujeme s našimi dodávateľmi a pestovateľmi. Všetko s cieľom, aby sme o prvotnej surovine vedeli čo najviac. Všetky suroviny vlastnoručne spracuvávame a používame pri príprave prvotriednych sirupov.

 

 

 1. Podpora v profesionálnej oblasti

Naše viac ako 13 ročné skúsenosti spoza profesionálneho baru. To je základom toho, že nie sme „len“ výrobcovia, ale aj profesionáli, ktorí vedia zastrešiť konzultácie prípravy baru pred sezónou či otvorením. Kooperujeme s naším sesterským projektom Barcode Collective,  kde sa venujeme barovému poradenstvu pre prevádzky na mieru.     https://www.barcode-collective.sk/sk

 

siurpy TVOY. ručne vyrábane sirupy

 

 1. Široká škála príchutí

Hovorí sa – sto ľudí sto chutí. Každý má rád niečo iné. Aj to je dôvodom, prečo radu sirupov TVOY. neustále rozširujeme. Základnú radu, ktorú tvorí 15 príchutí  sme rozšírili o 4 „Winter Edition“ príchute na zimu. Leto bude ešte o poznanie sladšie. Pribudnú k tomu ďalšie 4 Letné špeciály. Aj to je jeden z príkladov, že u nás si na svoje chute príde naozaj každý. Viac informácií o príchutiach ponúkame v produktovom katalógu.

Produktový katalóg:

https://tvoy.sk/wp-content/uploads/2022/01/TVOY.-sirup-produktovy-katalog-2022_.pdf

 

 

 1. Rôznorodosť využitia

Sirupy TVOY. ako jedny z mála ponúkajú okrem ovocných sirupov do limonád a cocktailov aj radu KÁVOVÝCH SIRUPOV, ktoré sú ideálne na osladenie vašej obľúbenej kávy, ľadovej kávy  či smoothies. Preto je využitie sirupov naozaj všestranné.

 • limonády
 • cocktaily
 • ochutené kávy
 • smoothies
 • dezerty

 

 1. Lokálny produkt

Sirupy TVOY. sú výsledkom nadšenia a lásky k pravému barmanskému remeslu. Ide o produkt, ktorý sa snažíme kreovať najlepšie ako vieme a na mieste odkiaľ pochádzame. Preto môžeme s hrdosťou povedať, že sirupy TVOY. sú ručne vyrábané, lokálne sirupy. Aj na základe toho, že máme radi lokálne produkty, snažíme sa s podobnými výrobcami spolupracovať.

 1. Vypracovanie menu na mieru

S väšinou prevádzok s ktorými spolupracujeme komunikujme aj pri tvorbe sezónnych menu. Je to naozaj jednoduché. Stači si vybrať príchute ktoré preferujete a my vám na základe požiadaviek, pripravíme návrh ponuky, ktorá bude moderná, kreatívna a hlavne chutná. Jednoducho a chutne 🙂

 1. Cena

V neposlednom rade, veľmi podstatá časť. Kvalitný produkt je naozaj náročný z hľadiska výrobných nákladov, no aj tak sa snažíme, aby ste kvalitný produkt dostali za najlepšiu možnú cenu. Kontaktujte nás a my vám zašleme cenovú ponuku, ktorá vás určite zaujme.

 

#somtvoy #tvoysirup #urban #nature

Lukáš Vrábeľ

Barcode Collective a TVOY.

Facebook
Twitter
LinkedIn
domáce ručne vyrábané sirupy TVOY.