Zimná edícia sirupov TVOY.

Jeseň a zima. Čas krásnych farieb, rozmanitých korenistých vôni a jedinečnej pokojnej atmosféry. S príchodom tohto obdobia je potrebné seba i Vašu prevádzku naladiť na vlnu tých pravých punčov, horúcich drinkov, domácich čajov a ďalších elixírov, ktoré Vám i Vašim hosťom pohladia dušu. Sirupy na zimu TVOY. určite obohatia vašu zimnú ponuku.

Preto prichádzame so špeciálnou radou sirupov na zimu  inšpirovaných práve obdobím jesene a zimy. Aróma korenia, chuť jesenného ovocia, sušené bylinky, prémiové čaje a kombinácie, ktoré obohatia každý punč či varené víno. Tradičné sirupy inšpirované súčasnosťou a novodobými trendami. Vyrobené z lásky a vášne pre barové remeslo a chuti priniesť niečo nové. Niečo originálne, súčasné, využiteľné, ľahko mixovateľné, chutné, ale hlavne zdravé a v neobyčajných chuťových variáciách.

 

Zimná edícia sa je založená na piatich úplne nových príchutiach, ktoré su inšpirované obdobím zimy. Vsadili sme na sezónne ovocie, voňavé koreniny, prémiové sypané čaje a sušené bylinky. Kombinácie, ktoré spolu jednoducho „hrajú“ a ktoré sme svedomito kombinovali pre ten najlepší výsledok.

Zimná edícia sirupov TVOY. sa skladá z týchto príchutí:

MANDARÍNKA – MARHUĽA

Náš jesenný „životabudič“, ktorý je svojou ovocnosťou a sviežou chuťou ľahko mixovateľný a hodí sa skoro kamkoľvek. Od sviežich limonád, cez horúce ovocné punče, varené vína,, jesenné drinky typu Spritz až po súčasť dezertov a omáčok. Čerstvá mandarínková šťava a pyré z čerstvých voňavých marhúľ sú zárukou čistej prírodnej chuti, ktorú s týmto sirupom dostanete do vašich obľúbených drinkov.

SLIVKA – ČIERNY ČAJ

Jeseň nám okrem krásnej prírody ponúka aj iné krásy a to v podobe typických tuzemských plodov. Jedným z takých je bezpochyby chuť sliviek. V tomto sirupe kombinujeme chuť čerstvých a sušených sliviek, ktoré kombinujeme s prémiovým Earl Grey čiernym čajom.

 

ŠKORICA – ANANÁS – MANDĽA

Ingrediencie, ktoré sú v zimnom období asi každému známe. My sme ich skombinovali do sirupu, ktorý krásne doplní každý rumový punč či obohatí chuť horúcej čokolády.

 

VIŠŇA – IBIŠTEK

Táto hrejivá kombinácia je ako stvorená pre obdobie zimných mesiacov. Prenikavá chuť višní v kombinácii s kvetmi ibišteka vás určite zahreje navonok i na duši.

 

KORENISTÝ MIX 

Čerstvo opečená zmes korenín v kombinácii tentokrát s jemnou chuťou jazmínu. To je naša variácia na sirup, ktorý je vynikajúcim základom pre biele varené vínko, rôzne druhy punčov či grogov. Obsahuje presne vyváženú kombináciu korenín, pre dokonalú chuť vareného vína. Len pridáte, zohrejete a podávate.

 

 

Ich unikátnosť spočíva vo viac ako 12 ročných skúsenostiach za profesionálnym barom a výrobnom procese, ktorým sirupy vyrábame. Znalosti sú presne to, čo nás inšpirovalo vytvoriť rokmi overené chuťové variácie za využitia procesu výroby, kedy si sirupy zachovajú prirodzenú farbu, množstvo vitamínov, chuti a arómy. Výsledkom je jedinečná edícia zimných sirupov TVOY. bez pridania konzervačných látok. Vyrobené tak, aby produkty vo vašom nápojom lístku boli naozaj unikátne.

V našej sekcii „Brožúry“ prínášame taktiež receptár v ktorom nájdete recepty, typy a inšpirácie na prípravu naozaj jedinečných horúcich, ale aj studených drinkov inšpirovaných zimným obdobím z dielne sirupov TVOY.,  ktoré si zamilujete. Overené kombinácie, ktoré naozaj fungujú a určite sa ich oplatí vyskúšať. Veríme, že Vám tento receptár dodá inšpirácie na prípravu tých najlepších zimných špecialít, a  pomôže prekvapiť Vašich hostí a zároveň posunie kvalitu Vášho podniku zasa o krok dopredu.

 

Tak ako u našej základnej rady, aj pri sirupoch na zimu sú pre nás dôležité suroviny, z ktorých sirupy pripravujeme. Prémiové čaje zo Srí Lanky,  koreniny z Indonézie a Indie a kvalitný trstinový cukor.

Sirupy na zimu TVOY. sú zárukou zimných špecialít pre váš podnik či domácnosť.  Jednoduché no hlavne kreatívne a súčasne. Také, aká je podstata sirupov TVOY.

Priatelia vychutnávajte zimu s chuťou TVOY.ich sirupov.

 

#somtvoy #tvoysirup #urban #nature

Lukáš Vrábeľ

Barcode Collective a TVOY.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn