TVOY.e LETNÉ ŠPECIÁLY

     Tak ako je u nás zvykom, stále sa snažíme prinášať niečo nové. Či už v podobe nových receptúr, nápadov a inšpirácií, eventov, služieb no hlavne, v podobe nových sezónnych príchutí. Naposledy to bola edícia TVOY.  „Winter Editition“ – sirupov špeciálne pripravených na zimu. Veľmi nás teší, že Vás zimná edícia zaujala a veľa z Vás využívalo práve tieto sirupy na prípravu varených vín, punčov či iných horúcich drinkov.

TVOY. sirup ručne vyrábané sirupy

     Neboli by sme to my, ak by sme pred novou sezónou neprišli s niečím novým. Máme pre sebou ďalšiu, tentokrát letnú sezónu. Úprimne priznávame, že toto obdobie patrí medzi naše najobľúbenejšie v roku. Prečo? Z viacerých dôvodov. Skúste si predstaviť: Slnko, telo, čerstvé ovocie, pohoda, letné chvíle na terasách, dobrý drink v ruke, priatelia, letná atmosféra. Presne to sú tie dôvody, kedy sa snažíme tieto chvíle umocniť ešte viac a pripraviť našim partnerským prevádzkam nové príchute, ktorými prekvapia svojich hostí.

     Aj toto leto sme prestavili trojicu úplne nových sirupov na leto, ktoré majú jedno spoločné. Sú inšpirované letom, čerstvým ovocím,  po pridaní ktorých do drinku či limonády zažijete ovocnú explóziu chutí. V nasledujúcich riadkoch, by sme Vám tieto sirupy chceli opísať.

Priatelia, toto sú Letné špeciály od TVOY. sirup Pure Taste w/ Story.

TVOY. sirup ručne vyrábané sirupy

 

„CRAZY“ čierna ríbezľa

      Zaručený hit leta. Farba, chuť, možnosť kombinovania s ovocím a bylinkami. To všetko je možné, ak siahnete po tomto sirupe. Zbožňujeme chuť čiernych ríbezlí. Typickú a obľúbenú pre náš región. Tradičnú ríbezľu sme chceli s trošku „vycibriť“ a ako je u nás zvykom, jemne obohatiť. Preto sme k základu pridali maliny, šťavu z granátového jablka a pri príprave používame aj čaj Mogo Mogo, ktorý je krásne ovocný a obsahuje taktiež sušené exotické ovocie. Vlastnoručne pripravené pyré, správny pomer čaju a šťavy granátového jablka. Chuť je až neskutočne ovocná a jemne exotická. Preto to označenie „Crazy“.

     TVOY. sirup „Crazy“ Čierna ríbezľa odporúčame do každej domácej limonády čí ovocného džbánu. Krásne sa kombinuje s malinami, červeným melónom, mätou či rozmarínom. Takisto sa úžasné hodí do domácich ovocných ľadových čajov či dezertov. Náš prvý letný špeciál – „Crazy“ čierna ríbezľa.

TVOY. sirup ručne vyrábaný sirup

 

 

REBARBORA x JAHODA

             Kto by si nespájal začiatok leta s rebarborou? Určite poznáte jej jemne kyslastú, osviežujúcu chuť a šťavnatosť. Z rebarbory ste určite pripravili osviežujúci domáci koláč. Rebarbora bola pre nás toto leto jasná voľba. Chceli sme ju však skombinovať s niečím, čo by nepotlačilo jej chuť, ale naopak krásne ju doplnilo. A tak sme siahli po voňavých jahodách :). Výsledok? Úžasne osviežujúci sirup, s jemne kyslastou , no výrazne ovocnou chuťou. Dokonale sa kombinuje s čerstvými jahodami, malinami, tymiánom, grepom či bazalkou.

            TVOY. sirup Rebarbora x Jahoda odporúčame na prípravu limonád a cocktailov (skúste napríklad rebarborovo-jahodový gimlet :), recept už čoskoro v našich inšpiráciách). Leto s týmto sirupom, bude naozaj výniočné.

TVOY. sirup ručne vyrábané sirupy

 

MANGO x MANDARÍNKA

       Chuť mandarínky Vás naozaj zaujala. Sirup z našej celoročnej ponuky Mandarínka x Marhuľa si neviete vynachváliť (za čo sme radi) a tak sme si povedali, že mandarínku ešte raz vyžijeme, no tentokrát pridáme viac exotiky a leta. Tak vznikla príchuť Mango x Mandarínka. Prudko ovocná, letná, exotická kombinácia, ktorá je krásne využiteľná. Pyré z manga si vlastnoručne pripravujeme a kombinujeme s čerstvou mandarínkovou šťavou. Nič viac nič menej. Výsledkom je chuť, ktorá v sebe odráža slnko a teplo. Krásne sa kombinuje s šerstvým mangom, marakujou, citrusmi a bylinkami ako tymian ši mäta.

TVOY. sirup Mango x Mandarínka odporúčame do letných TIKI cocktailov, ale aj limonád a ovocných džbánov.

TVOY. sirup ručne vyrábané sirupy

Priatelia už čoskoro prinesieme kopec inšpirácii na leto, ako si viete drinky z letnej edície sirpov TVOY. pripraviť doma či na prevádzke. My sa na leto veľmi tešíme a veríme, že spoločne bude naozaj pekné. Ďakujeme. #uzasneleto

 

#somtvoy #tvoysirup #urban #nature

Lukáš Vrábeľ

Barcode Collective a TVOY.

Facebook
Twitter
LinkedIn
TVOY. sirup ručne vyrábané sirupy